Translate

Sayfalar

5 Ekim 2016 Çarşamba

Türk Olimpiyat Takımı Sosyal Medyada Desteklenecek

5 Ağustos tarihinde Brezilya’nın Rio kentinde başlayacak olimpiyatlar için Türk Olimpiyat Takımı’na destek planları yapıldı.


Türk Olimpiyat Takımı Sosyal Medyada Desteklenecek
Rio’da düzenlenecek ve dünya genelinde büyük ilgi görecek olimpiyatlar için Türk Olimpiyat Takımına önemli bir destek sunulacak. Sosyal medya üzerinden yapılacak
bu destek ile birlikte sosyal medyada da gündem Türk Olimpiyat Takımı olacak.
Türk Olimpiyat Takımı Başarı Hedefliyor
5 Ağustos’taki olimpiyatlar için Türk Olimpiyat Takımı uzun zamandan beri hazırlanırken, Türkiye 21 farklı branşta yarışacak. 105 sporcunun katılacağı turnuvada altın madalya için yarışacak sporcular,  Türkiye’nin de olimpiyat heyecanı yaşamasını sağlayacak.
21 Ağustos’ta Bitecek
5 Ağustos’taki açılış ile kapılarını aralayacak olimpiyatlar 21 Ağustos’a kadar sürecek. Bu tarihler arasında farklı branşlarda binlerce sporcu yarışacak.
Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın desteğiyle ile birlikte önemli bir online proje başlatılırken,  sosyal medya üzerinden belirlenen hashtaglar üzerinden destek verileceği açıklandı.
Olimpiyatlarda destek için sosyal medyada kullanılacak etiketler şöyle;
#tekbayraktekyürek
#teamTürkiye
#teamTR
#olimpiyatruhu
#rio2016

Son haberler.Spor, Finans, Kültür Sanat Magazin, Ekonomi, Dış Haberler, Politika Haberleri - -Meteoroloji,Hava Durumu,Hava Tahmini - - facebook, Instagram, internet, Pinterest, sosyal medya, Twitter, vine