Translate

Sayfalar

20 Mart 2016 Pazar

Indiana Jones 5 Geliyor!

Efsane serisi Indiana Jones’un beşinci filminin çekileceği duyuruldu. Harrison Ford’un tekrar filmde oynayacağının da kesinleşmesinin ardından film ile ilgili diğer detaylarda belli oldu.


Indiana Jones 5 Geliyor!
Steven Spielberg ve George Lucas tarafından 1981 yılında yaratılan filmIndiana Jones, gişeden olumlu not almasının ardından, 3 film daha çekerek
toplamda 4 filmlik bir seri oluşturmuştu.
Filmlerin tümünde başrol Indiana Jones’u Harrison Ford oynamıştı. Vizyona gireceği tarih netlik kazanmasa da 2019 yılının sözünün geçtiği filmde ise beşinci kez 73 yaşındaki aktör Henrison Ford’un yer alacağı ifade edildi.
16-03/19/timber.jpg
Hollywood Report'da yer alan açıklamada ayrıca, filmin senaristi, yönetmenine ilişkin detaylar da açıklandı.
War Of The Worlds, Jurassic Park gibi filmleri yazan David Koepp, serinin beşinci filminin senaristliğini yapacak.

Filmin Adı Belli Mi?

Film serisi yıllar boyunca Indiana Jones başlığının altında yan bir isme sahip olmuştur. Son derece ilgi çekici isimleri barındıran isimler sırasıyla şu şekilde izleyicilere sunulmuştur:
“Indiana Jones: Kutsal Hazine Avcıları”, “Indiana Jones: Kamçılı Adam”, “Indiana Jones: Son Macera”, “Indiana Jones: “Kristal Kafatası Krallığı”.
Disney bu konuda serinin beşinci filmi ile ilgili detaylar vermekten kaçınıyor. Böylece film ile ilgili yalnızca Steven Spielberg, David Koepp, Harrison Ford isimlerin yer aldığını biliyoruz.
16-03/19/indiana-jones.jpg
Netlik kazanmasa da filmin 19 Temmuz 2019 tarihinde beyaz perdede izleyicilerle buluşması planlanıyor.

Son haberler.Spor, Finans, Kültür Sanat Magazin, Ekonomi, Dış Haberler, Politika Haberleri - - - - facebook, Instagram, internet, Pinterest, sosyal medya, Twitter, vine