Translate

Sayfalar

19 Mart 2016 Cumartesi

Facebook, Twitter ve YouTube Neden Açılmıyor?

Facebook ve Twitter açılmıyor denecek kadar yavaşladı. Bunun sebebi ise Taksim'de meydana gelen patlamanın olduğunu düşünüyoruz.


Facebook, Twitter ve YouTube Neden Açılmıyor? İşte Sebebi
İstanbul Taksim İstiklal Caddesi'nde meydana gelen 4 kişinin ölümü 20 kmişinin de yaralandığı canlı bombalı saldırı sonrası Twitter ve Facebook yavaşladı. Twitter ve
Facebook'taki bu yavaşlamanın saldırı nedeniyle olduğu belirtiliyor.
İstanbul Beyoğlu'nda İstiklal Caddesi'nde canlı bomba, kalabalığın içerisinde kendisini patlattı. Patlamada canlı bombayla birlikte 4 kişi hayatını kaybetti, 20 kişi de yaralandı. 
Beyoğlu ilçesi İstiklal Caddesi'nden bugün sat 11.00 sıralarında bir patlama meydana geldi. Balo Sokak'ta Demirören Alışveriş Merkezi yakınında meydana gelen patlama büyük paniğe yol açtı. Olayın ardından bölgeye çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Polis, caddede geniş güvenlik önlemi alırken, aralarında canlı bombanın da olduğu 4 kişi hayatını kaybetti, 3'ü ağır 20 kişi de yaralandı. 
İSTİKLAL HER İKİ YÖNDE YAYA TRAFİĞİNE VE YAYALARA KAPATILDI
Galatasaray Meydanı'ndan ve Taksim Meydanı'ndan caddeye girişler kapatıldı. Patlamanın meydana geldiği alanı güvenlik çemberi içine aldı. Taksim'e resmi araçlar, polis, itfaiye ve ambulans dışında araç girişine izin verilmedi.
Yaralılar, ambulanslar, Şişli Eftal Hastanesi'ne kaldırılarak tedaviye alındı.
İstiklal Caddesi üzerinde helikopter uçuyor.

Engellenen Sitelere Giriş için IP Değiştirme VPN ve Proxy Programları

Son haberler.Spor, Finans, Kültür Sanat Magazin, Ekonomi, Dış Haberler, Politika Haberleri - - - - facebook, Instagram, internet, Pinterest, sosyal medya, Twitter, vine