Translate

Sayfalar

28 Şubat 2016 Pazar

TV8 Yan Ekran İndir TV8 Oylama Uygulaması Mobil Yükleyin


TV8 Yan Ekran İndir (Android ve İOS) TV8 Yan Ekran uygulaması ile, TV8'de canlı yayınlanan Rising Star Türkiye ve diğer interaktif yarışmalara kolayca katılabilmenizi sağlayan Acun Medya tarafından sunulan resmi ve ücretsiz bir uygulamadır.


TV8 Yan Ekran İndir TV8 Oylama Uygulaması Mobil Yükleyin
TV8 Yan Ekran (Android ve İOS) sitemize eklenmiştir, sizde Rising Star Turkiye'de söz sahibi olmakiçin bu uygulamaları indirmeniz gerekmektedir.

-->> TV8 Yan Ekran İndir

Acun yine yaptı yapacağını, Rising Star Türkiye yakında Tv8 ekranlarında olacak.
Rising Star Türkiye Nedir, Nasıl yarışmacı olunur? Rising Star Türkiye canlı yayınla karşımızda olacak, pek çok rayting rekortmeni yarışamaya imza atan Acun Medya (Acun ILICALI) Türkiye'nin ilk interaktif yarışmacı olma özelliği olan Rising Star Türkiye'de karar merci seyirci olacak. SMS Sonuçları ile yarışmacıların durumları belirlenecek!
Rising Star Türkiye yarışmasında jüri olmak çok kolay sizde vereceğimiz bağlantılardan uygulamaları telefonunuza indirerek juri üyesi olabilirsiniz. Rising Star Türkiye ile anlık olarak yarışmacılar performanslarına göre uygulamayı kullanan kişiler tarafından oylanacak, yapmanız gereken çok kolay TV8 Yan Ekran'ı indirerek sizlerde jüri üyesi olabilirisniz. Rising Star TV8 Yan Ekran Nedir? Rising Star, Keshet Broadcasting Ltd. tarafından telif hakkı elinde bulundurulan bir şarkı yarışma programıdır.
Rising Star yarışmasınınn en önemli özelliği ise indirilen uygulamalar ile yarışmacılara hemen oy vermekve sonbuçları anında görebilmektir. Rising Star Tv8 Yan Ekran Uygulaması ile gerçek zamanlı olarak yarışmacıyı elemek ya da üst tura çıkarmak mümkün olacak.  Rising Star Türkiye yarışmasında uzmanların verecceği oy izleyicilerin vereceği oyun en fazla %7 si olabilecek.

Son haberler.Spor, Finans, Kültür Sanat Magazin, Ekonomi, Dış Haberler, Politika Haberleri - - - - facebook, Instagram, internet, Pinterest, sosyal medya, Twitter, vine